Microtopping Ideal Work

Microtopping – Cechy i zalety

Co to jest Microtopping?

Beton dekoracyjny w systemie Microtoppingu jest powłoką na bazie cementu zmodyfikowaną polimerem.  Cienka warstwa betonu ma wiele zastosowań. Microtopping jest bardzo odporny na ścieranie i ma wysokie właściwości adhezyjne umożliwiające nakładanie mikrobetonu dekoracyjnego  na różnych powierzchniach z betonu, stali, drewna, szkłą, plastiku itp.

Dlaczego warto wybrać Microtopping?


Microtopping Ideal Work można stosować wewnątrz lub zewnątrz. Microtopping jest idealny do renowacji starego betonu lub może być wykorzystany do wykończenia istniejącej powierzchni nowej konstrukcji budowlanej.

Nadzwyczajne właściwości adhezyjne.

Microtopping Ideal Work ma wyjątkowe właściwości klejące, po odpowiednim przygotowaniu powierzchni można go nałożyć na prawie wszystkie materiały stałe. Microtopping produkowany jest z hybrydowych kopolimerów EVA, które zapewniają elastyczność i akceptują odchylenia od istniejących podłoży. To pozwala nakładać Microtopping również na drewnie.

Ściany i podłogi.


Microtopping jest jednym najbardziej wszechstronnych systemów i może być stosowany w pionie i poziomie umożliwiając wykończenie ściany zachowując ciągłości w konstrukcji i wyglądzie

Microtopping chroni przed zamarzaniem i korozją soli. Microtopping posiada wysoką odporność na ścieranie, wytrzymałość na zginanie i właściwości ściskające, które czynią go idealnym produktem dla każdego projektu.