Beton Dekoracyjny

W mieszkaniu, biurze, restauracji bądź sklepie, podłoga stanowi jeden z najważniejszych elementów wykończenia wnętrza. Wpływa na komfort użytkowania, nadaje pomieszczeniu charakter i styl. Dlatego dobór materiału, koloru, wzoru przy jej projektowaniu, związany jest z istotnymi i nie zawsze łatwymi decyzjami. Propozycja firmy IFS brzmi – Podłogi betonowe ABS lub Superfloo

Nowoczesne podłogi betonowej firmy IFS.
Jako jedyna firma w Polsce wykonujemy betonowe podłogi bez dylatacji i fug do 300 m2 na ogrzewaniu podłogowym  i 900 m2 bez ogrzewania podłogowego.
Innowacyjny technologicznie produkt przeznaczony do zastosowania na podkłady podłogowe we wszelkiego rodzaju budownictwie, idealny na ogrzewanie podłogowe. Współczynnik przewodności cieplnej λ = 2,0 [W/mK].

Rezultat końcowy jest dla nas niezwykle ważny. Gwarantujemy, że nasze posadzki będą spełniać najwyższe wymogi jakościowe w zakresie funkcjonalności, wytrzymałości, trwałości, wyglądu i koloruRezultat końcowy jest dla nas niezwykle ważny. Gwarantujemy, że nasze posadzki będą spełniać najwyższe wymogi jakościowe w zakresie funkcjonalności, wytrzymałości, trwałości, wyglądu i koloru.

Wycena podłogi betonowej Zamów Próbkę Betonu