Beton Dekoracyjny - Sprzedaż i Doradztwo.

Wyprzedaż!1
23456stol_beton

Stół Betonowy 180x90x75 cm

3000,00zł 2699,00zł

Waga: 97 kg.
Wymiary (Dł. Szer. Wys.): 180x90x75 cm
Materiał: beton, rdzeń drewniany
Cena wysyłki gabarytowej 150 zł

Brak w magazynie

Kategoria: .

Opis produktu

 

Elegancki, masywny stół jadalniany w industrialnym stylu. Minimalistyczny design w chłodnej kolorystyce naturalnego betonu. Dzięki prostej, surowej i tym samym subtelnej formie, przyciąga uwagę. Doskonale harmonizuje z metalem, szkłem i surowym drewnem. Świetnie sprawdza się jego wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne w otwartych przestrzeniach, takich jak tarasy i ogrody. Ponadczasowy projekt i jakość zastosowanych materiałów – to nasza recepta na długowieczność mebli linii BETON.

 

ESTETYKA ŁADU

Celebracja umiaru i prostoty. Tę geometryczną, stabilną bryłę w chłodnych odcieniach szarości charakteryzuje nie tylko piękna forma, ale przede wszystkim jakość wykonania oraz użytych materiałów. Kusi swoją prostotą wyrażając „estetykę ładu”.

WOLNOŚĆ PRZESTRZENI

Stół jadalniany  to nasza propozycja przeznaczona nie tylko dla przestrzeni zorganizowanych minimalistycznie, ale również idealne rozwiązanie dla kompozycji eklektycznych – adoptując dodatkowo do wnętrza wyraziste, finezyjne dodatki. Prosta, ascetyczna forma modeluje małe pomieszczenia czyniąc je optycznie większymi, wprowadzając jednocześnie wrażenie ładu, harmonii i siły przestrzeni. Beton architektoniczny doskonale harmonizuje z metalem, szkłem i surowym drewnem. Świetnie sprawdza się jego wytrzymałość na zmieniające się warunki atmosferyczne w otwartych przestrzeniach, takich jak tarasy i ogrody.

FUNKCJONALNOŚĆ

Powierzchnia stołu jest idealnie wyszlifowana, krawędzie wykończono z dbałością o zachowanie gładkiej linii – co zapewnia jej funkcjonalność, odporność na uszkodzenia i zarysowania. Ułatwia również utrzymanie mebla w czystości. Beton nie wymaga szczególnej pielęgnacji, do jego mycia polecamy wodę, szare mydło i miękką szmatkę. Nie stosujmy ostrych szczoteczek, czy druciaków.

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Ponadczasowy projekt i jakość zastosowanych materiałów – to nasza recepta na długowieczność mebli linii BETON.

Dodatkowe informacje

Waga97kg
Długość180cm
Szerokość90cm
Wysokość75cm
Cena Wysyłki Przesyłka Kurierska Gabarytowa 199 zł